ניהול כספים

לכל עסק יש את נקודת התורפה שלו וברוב המקומות מדובר בתחום ניהול כספים. זה לא קורה משום שהעסק מפסיד אלא משום שהבעלים אינם מומחים בכך ולכן לא יודעים כיצד להשיג אשראי זול או לדאוג לתזרים מזומנים נכון בין כל הלקוחות והספקים. חברת ניהול נכון מציעה לכם את הניהול של הכספים שלכם בין אם זה בתוך העסק ובין אם זה במגעים עם גופי חוץ, כדי להגיע לתוצאות עסקיות שישקפו את ההצלחה שלכם. אמיר פרידברג מלווה ומייעץ לכם כיצד לגייס אשראי, לנהל תזרים כספים ולקבל הלוואות זולות שלא תשלמו עליהן יותר מדי.

מה מקבלים כשירות ניהול כספים לעסק שלכם?

  • איש מקצוע בתחום הבנקאות והעסקים – אמיר פרידברג הוא בנקאי ודירקטור לשעבר שמכיר היטב את המשק ואת הגופים הגדולים בו. כל התחום הפיננסי מוכר וברור לו כמו גם כיצד להשיג לכם תנאים טובים בזכות יכולת העבודה שלו עם גופים אלה וההיכרות המעמיקה שלו עם תהליכים.
  • ניהול תזרים המזומנים שלכם – מי שאינו מצליח למצוא את עצמו בין תשלומים לספקים לבין תקבולים ללקוחות ולשמור על תזרים מזומנים חיובי שעומד לרשותו זקוק לבחינה ולביקורת מקיפה ולבניית מערך עבודה של ניהול כספים. זה בדיוק מה שהשירות מעניק לכם ופוטר אתכם מלדאוג לכל הפעולות.
  • גיוס אשראי והון – חלק מניהול הכספים אצלכם אחראי גם לגיוס תנאי אשראי טובים ונכונים ולכן אתם חייבים לעצמכם מנהל כספים שיודע איפה אפשר למצוא אשראי נוח יותר בתנאים טובים. כמו כן, הון אפשר גייס בהלוואות בערבות מדינה ומי שמכיר את המערכת יוכל לבנות גם את הבקשה שתוגש לקבלת הלוואה כזאת.
  • סדר ופיקוח – כדי לא לאבד את הידיים והרגליים בתוך הסבך החשבונאי מישהו צריך לנהל זאת כדי לשמור על מאזן חיובי ותשלומים. איש מקצוע ישמח לנהל את הכספים של לקוחו כדי להבטיח את שגשוג העסק.

האצלת סמכויות מניבה תוצאות חיוביות

כמו בכל תחום בעסק שלכם האצלת סמכויות לאנשי המקצוע הנכונים, שחלקם גם מגיע במיקור חוץ, מבטיחה לכם תוצאות לטובתכם. ניהול כספים נכון ונבון יכול להביא את העסק שלכם לשלב הבא כשאתם יכולים לצמוח ולהתרחב בעזרתו.

קבע פגישת ייעוץ חינם לליווי מקצועי לעסק שלך

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל